Breadcrumb image

Autoriniai rinkiniai

Autoriniai rinkiniai

Autoriniai rinkiniai

Mano Palėpė pirmoji Lietuvoje pradeda leisti savo autorinius rinkinius. Lengvai kryželiu siuvinėjami dizainai ant plastiko ir audinio pakerės kiekvienos siuvinėtojos širdį. Pasirūpinome, kad siuvinėjimas kryželiu būtų vienas malonumas, o baigti darbai džiugintų Jūsų ir svečių akis. 

Skaityti daugiau

Aktyvūs filtrai

Kas yra autorinės schemos?

Autorinės schemos – tai siuvinėjimo kryželiu schemos, kurias yra sukūrusi dizainerė. Kuriant šias schemas ypatingas dėmesys skiriamas detalėms: spalvų perėjimams, siuvinėjimo technikoms, elementų ir kryželių išdėliojimas taip, kad siuvinėjimas būtų atpalaiduojantis ritualas kiekvienam. Mano Palėpė autorinių schemų autorė – siuvinėtoja Neda Frelingytė. Ji schemas kuria remiantis ne tik savo piešimo ir maketavimo patirtimi, bet ir siuvinėtojos įžvalgomis.

Kas gali siuvinėti autorinius rinkinius?

Autorinius rinkinius gali siuvinėti tiek pradedantieji, tiek ir pažengę siuvinėtojai. Siuvinėjimo kryželiu rinkiniuose aiškiai pateikta instrukcija leis lengvai orientuotis procese ir savo rankomis sukurti kokybišką paveikslą ar dekoraciją namams.

Kas yra Mano Palėpė siuvinėjimo kryželiu rinkiniuose?

Autoriniuose siuvinėjimo rinkiniuose rasite viską, kas reikalinga kokybiškai išsiuvinėti turimą dizainą: plastikinė kanva arba audinys, siūlai, adata, spalvota ir nespalvota schemos bei instrukcija kaip siuvinėti. Esant papildomoms dekoracinėms detalėms dizaine, jas rasite ir rinkinio komplektacijoje.

Kokių gamintojų priemonės yra Mano Palėpė rinkiniuose?

Mūsų tikslas – kurti tokius autorinius rinkinius, kurių kokybė būtų nepriekaištinga. Todėl rinkiniams komplektuoti naudojame tik žinomų ir Pasaulyje pripažintų priemonių gamintojų produkciją. Mūsų rinkiniuose rasite DMC siūlus, adatą ir rūšiuoklę, Zweigart audinius, o schemas kuria lietuvė Neda Frelingytė.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password